И ныне, Боже наш, мы славословим Тебя и хвалим величественное имя Твоё.
А тепер, Боже наш, ми дякуємо Тобі, і славимо Ім'я́ Твоєї ве́личі.
Тому, о Боже наш, тепер ми тебе прославляємо і хвалимо твоє преславне ім'я.
І тепер, Боже наш, ми славимо тебе й хвалимо величне імя твоє.
Тепер же, Господи, прославляємо Тебе і заносимо хвалу Імені Твоєї хвали!